Video Player is loading.

Up next


Valitsuse poolt Tsenseeritud: Sotsiaalkomisjon arutas pöördumist „Nõuame valitsuselt seaduse 165 SE tühistamist“

Path of truth
Path of truth - 2,705 Views
294
2,705 Views
Published on 04 Jun 2020 / In News and Politics

Ametlik Video eemaldatud Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimehe korraldusel Vanglaplaneedi kanalilt.

Teisipäeval 02.05 toimunud Riigikogu sotsiaalkomisjoni istungil arutati Rahvaalgatus.ee keskkonnas algatatud pöördumist „Nõuame valitsuselt seaduse 165 SE tühistamist“. Pöördumise algataja Vanglaplaneedil oli õigus osaleda istungil, teha ettekanne ning suure vaevaga isegi mõni küsimus esitada.
Videos näeb, kuidas ülbed poliitikud naeruvääristavad meie isetegevust ja ei suvatse vastata küsimustele.

Järgmine päev 03.04 ilmus Vanglaplaneedi postkasti Riigikogu sotsiaalkomisjoni kiri, milles nõutakse AVALIKU pöördumise arutelu salvestuse eemaldamist sotsiaalmeediast ning Vanglaplaneedi lehelt. Põhjuseks on salaja salvestatud ja levitatav video ning viidatakse Isikuandmete kaitse reeglite rikkumisele ja ähvardatakse väärteo korras vastutusele võtta. Peale seda eemaldati video vanglaplaneedilt.

Elame riigis, kus need, kes peaksid olema meie teenistuses ja kes pidevalt räägivad kui vaba riik meil on ning milline demokraatia ja sõnavabadus meil on, tegutsevad meie selja taga ja räägivad meile oma plaanidest täpselt nii paju kui nemad heaks arvavad. Kui mõni kodanik julgeb valitsejate kehtestatud reeglitest üle astuda, karistatakse teda kiirelt.
Kas neil 1558 inimesel ei ole õigus täpselt teada, mida rahvasaadikud nende pöördumise kohta arvasid? Kas Eesti rahval ei ole õigus teada, mida mis asju nende selja taga aetakse???

*Jagage videot teistega, et takistada ebaõigluse levikut. Me ei vaiki.
*Vanglaplaneedi kanal - https://tinyurl.com/ybe755nv

-
Kui sulle meeldivad minu videod, siis palun kaalu annetamist. ♥️
*Annetuskonto- https://bit.ly/2KzcXyt
*Patrioodi leht - https://www.patreon.com/PathOf....Truth?fan_landing=tr

Rohkem videoid - www.shorturl.at/adtN1

🌟Palun jaga videot ja tõstame koos inimeste teadlikkust.

Show more
1 Comments sort Sort by

marguetta
marguetta 1 year ago

Kes on see onkel? Äriühingu REPUBLIC OF ESTONIA GOVERNMENT OF?Palgatööline? Tema annab KORRALDUSI JA ÄHVARDAB?Vaatame siis ,nagu asi tegelikult on. Eestis on Võimul Rahvas,antud tegelinski on RAHVA TEENER,ainult,TA ELAB RAHVA KULUL,KES MAKSAB TALLE PALKA. Samas on arvata et on kaelas Laenud,Liisingud,pole uurinud.Nüüd siis arutagem,RAHVA TEENER,PARASIIT,nagu minaise ,elav naine selliseid kutsun ja enamus maailmas, käseb Hirmutamisega ?võtta maha video? Mida on RAHVA TEENRIL VARJATA oma tööandja eest? Ja sina vaene mees,OLEDKI KUULEKAS ORJAMEELNE ning eemaldasid?miks? Ta elab ju sinu kulul,sina maksad talle Palka,küsi tema käest,mis ta teeb et ennast ÜLEVAL PIDADA? Kui on laenud ja liisingud,siis sina maksad need kinni! Nüüd siis ÄRIÜHINGU EESTI VABARIIK juurde,kõik on U.S. Tööstuses registreeritud Firmad,ehk KORPORATSIOONID,Mis on USA äriühingul pistmist eestimaaga? Rahvas juba teab suurelt jaolt seda aga avalikult pole seda Kommenteeritud.Küsige,miks on EESTI VABARIIK EESTI VABARIIGI VALITSUSE nime all registreeritud USA Tööstuse osana? Kas teil on Leping Äriühinguga,et teid niiviisi koheldakse? Nad kõik on SURNUD,JURIIDILISED FIKTSIOONID,ISIKUD,KODANIKUD,tea kas on aru saanud mis see tähendab,isegi kui on ,pole neil midagi teha,SEST SUUREM OSA ON PANKADE ORJAD,nad pole VABAD OMA OTSUSTES,sest laenud ja liisingud vajavad maksmist.Mõelge,kes teil suud kinni tahab panna,Vabal maal? Vanglaplaneet omanikule aga soovitaks ennast harida ja kõik oma Võõrandamatud Õigused tagasi võtta.Kahjuks oled sa ainult Orjana kirjas ,sinust pole mingit tõendit et oled olemas,vaid Statuutsüsteemi SÜNNITUNNISTUS ,MIS ON SURNUD ISIKU tunnistus,ja sellepärast pole sul mingeid Õigusi ja üks pisike mutikas KAMANDAB ,HIRMUTAB sind ja sa KUULEKALT? eemaldad ,NAGU KORRALDUS ANTI? häbi nagu pole? alluda? Nad ei Vastuta ju millegi eest,poevad süsteemi taha peitu. Vanglaplaneet,hakka elavaks meheks ja pane nad paika, see hädaldamine ei vii mitte kuhugi,kahjuks. Kurb aga Fakt.

Reply   thumb_up 0   thumb_down 0
Show more

Up next